Õpetajate konsultatsioonid

 

 

Nimi

Aine

Esmas-
päeviti

 

Teisi-
päeviti

Kolma-
päeviti

Nelja-
päeviti

Reedeti

Kabinet

S. Afanasjeva
Kunst, eesti keel

 

 

14:30

 

 

314

I.Balanina
Keemia, loodusõpetus

08:00      

 

409

J.Beresneva
Algõpetus

15:25

     

 

216

J.Bobkova
Matemaatika, füüsika

   

15:25

   

418

S.Demkiv
Vene keel

 

 

   

08:00

416

S.Djomina
Inimeseõpetus,tööõpetus

 

 

12:40    

117

I. Davõdova
Matemaatika

 

 

14:30    

204

J.Dõss
Algõpetus

 

      12:40

119

A.Freimann
Eesti keel

 

 

    14:30

218

T. Guz
Inglise keel

   

 

08:00  

305

N. Gladko
Matemaatika

  13:35    

 

Raamatukogu

S.Israfilova
Arvutiõpetus, matemaatika

  15:25  

 

 

407

N. Ivanova
Vene keel

  14:30    

 

Raamatukogu

N.Jegorova
Algõpetus

14:30

 

 

   

215

T.Kazakova
Eesti keel

   

14:30

   

420

A. Klešnjova
Vene keel

    13:30  

 

315

I. Kolk
Algõpetus

    13:35  

 

408

R.Kobõlinski
Ajalugu, ühiskonnaõp.

08:00

       

301

J.Kosik
Eesti keel

 

  08:00    

404

J.Kudašova
Geograafia

14:30  

 

   

409

E. Kutšerenko
Vene keel

 

 

13:35    

415

T.Kutšer
Vene keel

  08:00    

 

319

L.Lihhova
Bioloogia,loodusõpetus

   

 

08:00  

409

A-L Lindeberg
Kehaline kasvatus

      16:15

 

Saal

V.Ljubimova
Matemaatika

08:00  

 

   

415

N.Maksimenko
Eesti keel, inglise keel

       

08:00

419

S.Meškov
Kehaline kasvatus

   

08:00

   

Saal

N.Mihhailova
Muusika

    08:00  

 

308

V.Nazarova
Eesti keel

08:00      

 

218

L.Nikitina
Algõpetus

     

14:30

 

418

L. Nikonova
Inglise keel

    12:40  

 

305

J. Ozarenko
Algõpetus

      14:20

 

204

T.Prokofjeva
Vene keel

 

 

  08:00  

314

S.Savinova
Algõpetus

    15:25

 

 

 

213

M.Shmatova
Inglise keel

 

      08:00

204

 

 

       

 

T.Suprun
Kehaline kasvatus

      15:25

 

Saal

G.Ševtšuk
Bioloogia,maateadus

   

 

  08:00

406

J. Šlaitas
Matemaatika

    15:25  

 

111

T.Zhukova
Matemaatika

 

 

08:00    

417

A.Tsurenkova
Vene keel

08:00

 

     

316

M.Tšaika
Ajalugu,ühiskonnaõpetus

     

 

08:00

301

J. Vassiljeva
Inglise keel

  08:00

 

   

306

R. Vassiljeva
Algõpetus

15:25    

 

 

200

I. Vinograi
Muusika

      08:00

 

308

T.Volmerson
Eesti keel

08:00

       

118